Typ nabídky

Minimální mzda

Rezervační pracovník lázeňských pobytů

referenční číslo: 1605873477 | aktuálnost: 16.12.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem lázeňských a wellness pobytů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rezervační pracovník lázeňských pobytů.

Náplň práce:

  • vyřizování a zpracovávání rezervací (on-line, telefonické)
  • práce s rezervačním systémem
  • péče o zákazníka
  • poradenství a klientský servis
  • aktivní přístup při zpracování rezervací
  • zpracování nabídek pro klienty
  • drobná administrativa, zpracování dat

Požadavky:

  • praxe v oboru výhodou
  • komunikační dovednosti
  • základní znalost AJ – emailová komunikace
  • znalost práce na počítači
  • samostatnost, pečlivost
  • příjemné vystupování (při komunikaci s klientem)
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • silná orientace na zákazníka

Nabízíme:

  • po zaučení možnost home office
  • nadstandardní platové ohodnocení (mzdový růst + individuální osobní ohodnocení každý měsíc)
  • zaškolení
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • slevy na lázeňské a wellness pobyty v ČR i zahraničí
  • stravenkový paušál
  • samostatnou práci
  • možnost seberealizace
  • místo práce: Praha-západ, Rudná

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 33 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rudná,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Ostatní

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, recepční, referent, vkládání dat do počítače

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova