Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální ředitel(ka) terénní péče

referenční číslo: 1605480669 | aktuálnost: 11.12.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se terénní zdravotnickou péčí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Regionální ředitel(ka) terénní péče.

Náplň práce:

  • Představení služby a akvizice s doktory a lékařskými zařízeními
  • Nábor zaměstnanců
  • Vedení týmu zaměstnanců a do budoucna i více poboček na Moravě

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání se zdravotnickým zaměřením
  • Praxe na pozici sestry
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Výhodou jsou praxe na pozici všeobecná sestra S3, zkušenosti s prací v terénu, akviziční zkušenosti, zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Plný úvazek
  • Auto i k osobním účelům (nová Kia Rio)
  • Náborový příspěvek 50 000 Kč vyplacený po zkušební době
  • Flexibilní pracovní doba
  • Nástupní plat 45 000 Kč – 70 000 Kč, dle zkušeností
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita Ostrava a okolí (kanceláře Opava, Ostrava, Karviná, Baška)

Máš pocit, že bys nás chtěl poznat? Tak neváhej a napiš, společnost Předvýběr nám zprostředkuje setkání.

Těšíme se na viděnou!

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: ošetřovatel, všeobecný lékař, zdravotní sestra, záchranář, vrchní sestra

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek/konec pracovní doby