Typ nabídky

Minimální mzda

Referent prodeje (35-42.000 Kč)

referenční číslo: 34205 | aktuálnost: 18.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi komunikativní, máš chuť se učit nové věci a zvládneš se zorientovat v technickém výkresu? Hledáš práci, kde budeš mít super partu kolegů a budeš se do práce těšit? Tak to neváhej a regauj na pozici!

Stabilní společnost hledá kolegu či kolegyni na pozici REFERENTA PRODEJE (35-42.000 Kč)

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky (soukromníci a menší společnosti)
  • Kompletní péče o zakázku - převzetí poptávky - návrh řešení - cenová nabídka - závěrečná kontrola
  • Spolupráce s techniky, kteří ti pomohou v průběhu celého procesu
  • Běžná administrativa
  • Pravidelná školení spojená s perfektní znalostí sortimentu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • Schopnost pracovat v týmu, ale zároveň se samostatně rozhodovat
  • Alespoň základní technické povědomí
  • Pozitivní přístup a přátelského ducha - jen tak zapadneš do týmu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Propracovaný provizní systém
  • Příspěvek na jídlo
  • Příspěvek na penzijko
  • Perfektní zaškolení a podporu přátelského týmu
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Strojírenství