Typ nabídky

Minimální mzda

Referent oddělení hospodaření s majetkem -Odbor majetku

referenční číslo: 61a74f5369f215197d71af15 | aktuálnost: 10.11.2023

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme Referenta oddělení hospúodaření s majetkem -Odbor majetku

Náplň práce

  • tvorba materiálů/textů pro Radu, Zastupitelstvo a Majetkovou komisi MČ Praha 7
  • řešení směn, prodejů, nabytí, břemen apod.

  • aktivní účast na přípravě smluvních dokumentací při majetkoprávních úkonech: smlouvy o převodu, výstavbě, směně, zřízení břemene apod. (spolupráce s Odborem právním tvorba, kontrola, úprava, doplňování, připomínkování, kompletace, evidence)
  • agenda katastru nemovitostí, narovnání odchylek, obnov katastrálního operátu apod.
  • komunikace se společenstvími vlastníků

Požadujeme

Vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • schopnost pravidelně vytvářet a připomínkovat rozsáhlé odborné texty, zejména smlouvy

  • aktivní komunikaci a výborný písemný projev
  • samostatnost, rozhodnost a vlastní iniciativa
  • odolnost proti stresu
  • výhodnou znalost/praxe v hospodaření s nemovitostmi, zejména změny vlastnických práv, změny v katastru nemovitostí, věcná břemena, účast ve stavebních řízení, problematika aktivního členství v SVJ, apod.
  • výhodou majetkoprávní znalosti nebo alespoň právní minimum
  • smysl pro humor a kolektiv vítán

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Zařazení do 9. platové třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenková karta
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění
  • 5 dnů zdravotního volna
  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass
  • 200 hodin dovolené
  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: U Průhonu 38, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita