Typ nabídky

Minimální mzda

Referent nákup/prodej s aj/nj (42 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 38859 | aktuálnost: 16.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro významnou výrobní společnost hledáme aktivní a komunikativní uchazeče na pozici Referenta prodeje. Chcete využít své znalosti z oblasti logistiky výrobní společnosti a nebojíte se komunikovat v cizím jazyce se zákazníky? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám Váš životopis!

Náplň práce

  • Zpracovávat logistické procesy
  • Provádět kontrolu stavu skladů s požadavky zákazníka
  • Evidence reklamací zákazníků
  • Zpracovávání požadavků zákazníků
  • Podává reporty o spolehlivosti dodavatelů a kvalitě zakázek

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s PC + SAP
  • Znalost logistických procesů
  • Ochotu dále se učit a zdokonalovat
  • Flexibilitu, organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Nástupní plat 42 000 Kč/navyšování po ZD
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 13. a 14.plat
  • 25 dní dovolené
  • Firemní tarif
  • Dotované závodní stravování
  • Prémie a bonusy
  • Benefitní program
  • Místo výkonu: Nymburk

Mzda: 42 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika