Typ nabídky

Minimální mzda

Referent / ka veřejných zakázek

referenční číslo: 6464d69e0cfef126e40fdad6 | aktuálnost: 20.12.2023

Revmatologický ústav

Náplň práce:

  • administrace zadávacích řízení podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
  • vytváření podkladů pro rozhodnutí
  • spolupráce s věcnými útvary a jejich metodická podpora při zadávacím řízení
  • kontrola došlých nabídek účastníků v zadávacím řízení
  • kontrola dodržování termínů stanovených zákonem
  • evidence údajů k zakázkám a uzavřeným smlouvám v příslušných aplikacích
  • další administrativní úkony v rámci právního oddělení

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakáze
  • orientace v oblasti zdravotnictví výhodou
  • znalost práce na PC
  • znalost elektronického nástroje NEN výhodou

Další požadavky:

  • bezúhonnost
  • komunikační dovednosti
  • zodpovědnost
  • pečlivost
  • samostatnost
  • spolehlivost

Co nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • možnost kariérního růstu
  • systém vzdělávání
  • pracoviště v centru Prahy

Benefity:

  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sociální výhody
  • příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
  • vzdělávání aj.

Nástup možný ihned, nebo dohodou
Platové zařazení podle dosažené praxe

Místo pracoviště: Na slupi 450, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: Administrativa, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita