Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka nákupu s AJ (m/ž) - Veselí nad Moravou

referenční číslo: 45735 | aktuálnost: 03.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme posilu, uvítáme i absolventy/tky bez praxe. Podmínkou je Aj, kvalitní orietace v PC (ideálně SAP) a komunikativní osobnost. Zkušenost v nákupu uvítáme.
zodpovědnost za nákup technické materiálu vystavení a potvrzování objednávek, kontrola potvrzení od dodavatele, zajištění dopravy, vyřizování reklamací zadávání položek do systému - SAP uvítáme

Požadujeme

min. SŠ vzdělání s maturitou aktivní osobnost, nebát se komunikovat, stresuodolnost anglický jazyk alespoň na úrovni B1 dobrá znalost práce na PC - MS Office

Nabízíme

mzdu 25 000 – 35 000 Kč 25 dní dovolené příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění možnost občasné práce z domova občerstvení na pracovišti školení a jazykové vzdělávání Multisport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup