Typ nabídky

Minimální mzda

Ředitel stavební divize

referenční číslo: 1609603824 | aktuálnost: 05.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, která se zabývá rezidenčním developmentem, a to jak výstavbou nových bytů, tak i rekonstrukcemi činžovních domů v Praze, hledáme kandidáty na pracovní pozici Ředitel stavební divize.

Náplň práce:

  • vedoucí stavební firmy, tzn. zasmluvnění subdodavatelů
  • příprava projektů, rozpočet, realizace
  • náběr dalších nových kolegů do stavební divize
  • vést samostatnou stavební firmu

Požadavky:

  • SŠ/VŠ stavební
  • praxe ve stavebním oboru alespoň 10 let, ideálně na vedoucí pozici

Nabízíme:

  • ohodnocení dle výkonu
  • pravidelné bonusy min 2x ročně
  • není stanovena pracovní doba
  • neomezený počet dovolené
  • možná práce z domova
  • komorní team skvělých lidí
  • velmi atraktivní pracovní zázemí v centru Prahy (Václavské náměstí)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality, Management

Profese: ředitel

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova