Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční v administrativní budově

referenční číslo: 41289 | aktuálnost: 04.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš skvělý klient, úspěšná investiční společnost, momentálně rozšiřuje svůj administrativní tým a hledá Recepční (m/ž).  Pozice je vhodná pro juniorní kandidáty, kteří chtějí nastartovat svoji kariéru v administrativě. Mnoho kolegů/kolegyň z recepce se posunulo interně na jiné administrativní pozice, jelikož společnost nabízí možnost kariérního růstu.
Péče o návštěvy  Zajištění občerstvení a servisu pro návštěvy Rezervace a příprava zasedacích místností Sjednávání a organizace schůzek a návštěv Vyřizování telefonátů, e-mailů Zajišťovaní příchozí/odchozí pošty a kurýrních zásilek Zabezpečení pořádku na recepci, v kuchyňce

Požadujeme

Máte zkušenost z podobné pozice - výhodou Jste komunikativní, pečlivá osoba s příjemným vystupováním Domluvíte se anglicky (komunikace s některými návštěvami bude probíhat v AJ) Ovládáte MS Office na běžné uživatelské úrovni

Nabízíme

HPP s nástupem dle domluvy Mzdu dle Vašich zkušeností Pracovní dobu od 7:30 do 19:00 (pondělí - pátek) - s kolegyněmi se budete střídat dle plánu směn Společnost vyžaduje dress code a proto Vám zajistí šaty (případně kalhoty a sako) 5 týdnů dovolené Výhodné mobilní tarify pro Vás i rodinné příslušníky Program nadstandardní zdravotní péče Příspěvek na stravování ve firemní restauraci Příspěvek na penzijní připojištění Firemní fitness, MultiSport kartu Nákup výpočetní techniky se slevou až 30% Krásné, nové prostory na Praze 6
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa