Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční na centrále společnosti (brigáda)

referenční číslo: 40763 | aktuálnost: 15.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. Do našeho kolektivu rádi přivítáme novou/nového recepční na brigádu k nám na centrálu společnosti v pražském Florentinu.
Co vás na této pozici čeká a nemine? Zajištění chodu recepce (vítání návštěv, správa zasedacích místností, zajištění telefonické a e-mailové komunikace,...) Agenda firemní pošty Zajištění občerstvení na interní meetingy Zajištění letenek, ubytování a cestovního pojištění pro naše kolegy Správa datové schránky Pomoc při organizaci větších interních událostí (např. tiskové konference) Komunikace se správou budovy a vybranými úřady Scanování a ukládání dokumentů

Požadujeme

Na tuto pozici se hodíte pokud..
..jste milá, spolehlivá a společenská osoba.
..chcete chodit do práce s úsměvem.
..máte profesionální vystupování a dobré komunikační schopnosti.
..zvládnete drobnou komunikaci v anglickém jazyce (min. úroveň B1).
..jste např. student/ka vysoké školy a hledáte dlouhodobou brigádu.
..jste časově flexibilní a můžete nám nabídnout spolupráci na minimálně 15 hodin týdně (naše recepce má provoz v čase 8:30 - 16:30).

Nabízíme

Co Vám za Vaši práci můžeme nabídnout? možnost plánovat si směny (v pracovní dny mezi 8:30 - 16:30) podle svých potřeb a možností (budete se vykrývat s druhým brigádníkem), dlouhodobou možnost brigády s motivačním finančím ohodnocením, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou na českém i světovém trhu v oblasti personálních agentur, příjemné a moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu (metro B – Náměstí Republiky, metro C – Florenc), možnost získat zkušenosti z personální agentury (pokud tíhnete k oblasti HR, tak tato brigáda pro vás může být skvělým odrazovým můstkem), přátelskou firemní kulturu, služební notebook a telefon i pro soukromé účely, nástup možný ihned případně dohodou.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Brigáda