Typ nabídky

Minimální mzda

Rada/odborný rada, Pobočka Žďár nad Sázavou, Krajský pozemkový úřad pro Kraj Vysočina

referenční číslo: 64070a2710d2224abe0bad32 | aktuálnost: 25.09.2023

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici „Rada/odborný rada, Pobočka Žďár nad Sázavou, Krajský pozemkový úřad pro Kraj Vysočina“.

Náplň práce

  • zajišťování vedení správních řízení podle zákona č. 139/2002 Sb.,
  • zajišťování administrativních, provozních a dalších odborných činností v oblasti pozemkových úprav,
  • zajišťování rozpočtu, účetnictví a pohledávek v oblasti pozemkových úprav,
  • příprava podkladů pro veřejné zakázky a jejich organizace.

Požadujeme

  • minimální věk 18 let,
  • svéprávnost,
  • trestní bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • minimálně vyšší odborné vzdělání (v případě nesplnění stanoveného vzdělání nutná praxe – uchazeč v uplynulých 10 letech vykonával činnosti podle § 5 zákona o státní službě nebo činnosti obdobné nejméně po dobu 4 let),
  • české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru), pokud uchazeč/ka ovládá český jazyk,
  • znalost problematiky pozemkových úprav, krajinotvorby a veřejných zakázek výhodou,
  • praxe ve státní správě výhodou,
  • praxe v projektování pozemkových úprav a znalost projekčních programů (Pozem, Proland) výhodou,
  • znalost MS Office, spisová služba výhodou,
  • flexibilita, pracovitost, ochota učit se novým věcem.

Nabízíme

 Podání žádosti

Posuzovány budou žádosti (motivační dopis + životopis) o přijetí do pracovního poměru (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 26. 4. 2023 tj. v této lhůtě:

  • doručené v elektronické podobě na adresu elektronické pošty služebního úřadu (epodatelna@spucr.cz), nebo
  • podané v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky (ID datové schránky služebního úřadu: z49per3).

Datová zpráva nebo e-mail, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Výběrové řízení na pracovní místo „Rada/odborný rada, Pobočka Žďár nad Sázavou, Krajský pozemkový úřad pro Kraj Vysočina.“

V žádosti je uchazeč povinen uvést ID datové schránky nebo elektronickou adresu, na kterou mu budou doručovány písemnosti ve výběrovém řízení.

Benefity poskytované státním zaměstnancům/zaměstnancům Státního pozemkového úřadu - Kariéra – Státní pozemkový úřad (spucr.cz)

Více informací: Rada/odborný rada, Pobočka Žďár nad Sázavou, Krajský pozemkový úřad pro Kraj Vysočina - Kariéra – Státní pozemkový úřad (spucr.cz)

Mzda: 25 280 - 37 170 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Strojírenská 1208/12, Žďár nad Sázavou, 591 01

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa, Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory