Typ nabídky

Minimální mzda

Quality planner (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 43767 | aktuálnost: 13.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní společnost hledá plánovače kvality!
Mluvíte AJ nebo NJ?
Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobní společnosti?

Pak jste náš člověk!

Náplň práce

  • Optimalizace procesů kvality u nových/současných projektů (plasty)
  • Uvolňování dílů do sériové výroby
  • Úpravy výkresové dokumentace
  • Snižování zmetků ve výroby
  • Analýza problémů/reklamací
  • Účast na auditech
  • Koordinace, zavádění a měření účinnosti nápravných opatření

Požadujeme

  • SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření
  • Praxe v oblasti automotive alespoň 2 roky
  • Znalost nástrojů kvality
  • Německý nebo Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Orientace v oblasti provádění interních a externích auditů výhodou
  • Znalost MS Office, SAP podmínkou
  • Komunikativnost a aktivní přístup, flexibilitu a schopnost týmové práce
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Dobré finanční a pracovní podmínky
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu
  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
  • Důkladné individuální zaškolení
  • Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
  • 13. a 14- mzdu
  • Dovolenou navíc
  • Lokalitu: Žatec

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství