Typ nabídky

Minimální mzda

Quality engineer v automotive (46-48.500 Kč)

referenční číslo: 43778 | aktuálnost: 13.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti kvality a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Rádi byste se podíleli na zajímavých projektech v automotive? Hledáte novou výzvu a šanci pro svůj profesní rozvoj? Pak hledáme právě Vás!
Mezinárodní výrobní společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici QUALITY ENGINEER V AUTOMOTIVE (46-48.500 Kč)
Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ technických směrů

Náplň práce

  • Zkvalitnění výrobního postupu, analýzy zmetkovosti
  • Nastavení procesů a testování kvality
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Spolupráce na interních auditech kvality
  • Účast na náběhu nových projektů do výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici v automotive
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost 8D, ISO 16949, PPAP, APQP, FMEA
  • Orientace v technických výkresech

Nabízíme

  • Nastartování kariéry v mezinárodní společnosti
  • Účast na zajímavých technických projektech
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění, lékaře
  • Dotované závodní stravování, dovolená navíc
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ technických směrů

Lokalita: okres Litoměřice

Mzda: 46 000 - 48 500 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti