Typ nabídky

Minimální mzda

Quality engineer s angličtinou (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 42193 | aktuálnost: 17.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického směru a disponujete zkušenostmi v oblasti zákaznické kvality? Ovládáte anglický jazyk a rádi byste jej využívali ve svém zaměstnání? V tom případě pro vás máme jedinečnou příležitost! Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá pro svůj výrobní závod kandidáta/kandidátku na pozici: QUALITY ENGINEER (40-50.000 KČ)

Náplň práce

  • řešení kvalitativních problémů
  • kontakt se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • podílení se na tvorbě dokumentace
  • kontrola a udržování portálů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • Praxi v oblasti kvality, alespoň 3 roky
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka podmínkou
  • Zkušenosti s nástroji kvality (KAIZEN, FMEA )
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Komunikativní a dynamickou osobnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvky na dopravu a volnočasové aktivity
  • Lokalitu: Žatec

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti