Typ nabídky

Minimální mzda

Quality Engineer-Inženýr kvality s nástupním bonusem

referenční číslo: 45619 | aktuálnost: 30.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se do týmu významné automotive společnosti FORVIA Faurecia v Mladé Boleslavi, jednoho z největších dodavatelů automobilového průmyslu na světě. Nyní hledáme nového kolegu na pozici Quality Engineera-Inženýra interní kvality. Můžete získat nástupní bonus ve výši měsíční hrubé mzdy. Je rozložen do 2 částek - 1. je po uplynutí vašeho prvního měsíce a 2. získáte po uplynutí zkušební doby.
Sledování a zajištění dodržování kvalitativních standardů výroby Vytváření a údržba kontrolních plánů a kontrolních návodek Aktivní účast při FMEA procesu v rámci svěřeného UAP Sběr a analýza výrobních dat kvality – řízení akčních plánů Provádění procesních auditů výroby Příprava analýz a zpracování vrácených dílů v záruční lhůtě Tvorba, vedení a dohled nad nápravnými opatřeními v procesu výroby

Požadujeme

Zkušenost z výrobní společnosti Znalost FMEA, VDA, 8D, QRCI Komunikativní úroveň angličtiny Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

Nástupní bonus ve výši měsíční mzdy Opravdu dynamické pracovní prostředí Semestrální bonusy Příspěvek na životní/penzijní pojištění Příspěvky do systému benefitů Cafeteria Bonusy za senioritu Příspěvek na stravování Multisport karta za zvýhodněnou cenu Zvýhodněné volání od O2 Firemní akce 5 týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum, Výroba, průmysl