Typ nabídky

Minimální mzda

Průmyslový inženýr

referenční číslo: 41102 | aktuálnost: 15.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se stát důležitým článkem při vytváření a zavádění nových technologických postupů ve výrobě? Máte angličtinu na komunikativní úrovni? Máte zkušenosti v řízení a závádění nových postupů do výroby a to konkrétně v automobilovém průmyslu? Tak hledáme právě vás!
analýza výrobních a nevýrobních procesů v organizaci vytváření a revidace analýzy rizik (PFMEA) stanovení parametrů strojů a zařízení pro přidělený úsek výroby zodpovědnost za vývoj, testování a realizaci technických změn procesu i produktu vypracování technologických postupů pro nové výrobky a sériovou výrobu plánování výroby v časovém horizontu vypracování a zavádění technologických postupů pro nové výrobky provádí technologické prověrky procesu a produktu s cílem zajistit stabilitu výrobního procesu tvorba preventivních opatření v souvislosti s výsledky auditů trénink a zaškolení team leaderů a členy týmu na nové výrobní procesy kontrola a dodržování technologických postupů s důrazem na CC/SC/IC znak kontrola plnění nápravných a preventivních opatření kontrola a zabezpečení stabilního výrovního procesu pro nové výrobky účast na jednáních s vývojovým centrem a dodavateli při vývoji nových výrobků nebo při jejich změnách

Požadujeme

praxe na obdobné pozici  komunikativní angličtina pro každodenní využití, němčina/francouzština výhodou znalost MS Office, AutoCAD znalost (SAP, MFG PRO, Autodesk Inventor, Simatic PLC – výhodou)

Nabízíme

mobilní telefon, notebook bonusy k výplatě  příspěvek na dovolenou  příspěvek na penzijní připojištění  příspěvek na dojíždění do zaměstnání závodní stravování zdarma 25 dní dovolené jazykové kurzy a další vzdělávání  firemní akce   práce v mezinárodním prostředí možnost denně využívat cizí jazyky  flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management