Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní specialista SCADA

referenční číslo: 42173 | aktuálnost: 20.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme vhodného kandidáta z elektro oboru, který má zkušenosti s řídícími systémy nebo systémy technické ochrany objektů.
Zajišťování provozu, servisu, rozvoje a správy lokálních řídicích systémů (LŘS) kompresorových a předávacích stanic plynu. Zajišťování provozu, servisu, rozvoje a správy systémů technické ochrany objektů STO (EPS, PDS, CCTV, SKV, PZTS). Podpora operátorů v oblasti řídících systémů a systémů technické ochrany. Samostatně řešit realizaci servisních, rozvojových a správcovských úkolů v automatizovaných systémech řízení a STO. Ve spolupráci s externími konzultanty a experty řešit na základě vývojových prací údržbu a rozvoj řídících systémů a STO. Podílet se na zajištění pohotovostí pro LŘS technologických objektů společnosti Provádět úpravy a diagnostiku instrumentace a hardwaru a softwaru LŘS. V spolupráci se servisními organizacemi a provozem provádět funkční zkoušky systémů EPS, PDS a ESD Podílet se na projektech zasahujících do domén LŘS a STO připomínkováním dokumentace, účastí na jednáních, účastí na testech, atd. Zpracovávat metodické pokyny pro uživatele výpočetní a řídicí techniky ASŘTP a zajišťovat tvorbu a aktualizaci programové dokumentace LŘS a STO. Podílet se na zpracování analýz a koncepcí dalších vývojových trendů LŘS s STO. Aktivně prosazovat bezpečnostní pravidla SecPol mezi uživatele LŘS a STO. Diagnostikovat poruchy, komunikovat se servisními organizacemi a interními dodavateli hlášeními Helpdesku.

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání technického směru Praxi v oblasti řídicích systémů Všeobecnou znalost systémů DCS a SCADA, základy programování PLC Znalost principů EPS, PDS, CCTV, SKV, PZTS Mít platné osvědčení minimálně dle §5 vyhl. 50/78 Sb., případně §5 194/2022 Sb. Být aktivní řidič sk. B Mírně pokročilou znalost anglického jazyka (B1) – úroveň čtení technické dokumentace

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna, 1 den placeného volna na mimořádné události  Příspěvek do Cafeterie Penzijní připojištění Flexipass Card, Multisport kartu Stravenkový paušál ve výši 82 Kč na den Občerstvení na pracovišti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 58 000 - 68 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl