Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní elektrikář - práce na 1 směnu

referenční číslo: 1622344992 | aktuálnost: 11.09.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je předním výrobcem betonových stavebních dílců v České republice a specializuje se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu a předpjatého betonu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní elektrikář.

Náplň práce:

  • Zajišťování bezporuchového provozu elektrozařízení závodu
  • Operativní a preventivní údržba elektrozařízení
  • Dohled na správný chod výrobních linek
  • Občas práce ve výškách
  • Komunikace s mistrem a s vedoucím výroby
  • Střídavá pohotovost

Požadujeme:

  • Min. SOU vzdělání v oboru elektro
  • Znalost Zákona č. 250/21 a NV č. 194/22 (dříve vyhláška 50)
  • Praxi na obdobné pozici
  • ŘP sk B. - výhodou
  • Samostatnost, pečlivost
  • Schopnost najít řešení v případě problému v rámci svého pracovního zařazení

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti s 30letou tradicí na trhu
  • Stabilní práci v 1směnném provozu
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností (35 000 - 45 000 Kč)
  • Náborový příspěvek 30 000,- Kč
  • Roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Firemní telefon včetně zvýhodněného tarifu i pro soukromé účely
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Kuřim

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kuřim,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování