Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní elektrikář

referenční číslo: 1606596999 | aktuálnost: 09.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou kondenzátorů, radiátorů, chladičů vzduchu, topných těles, chladících modulů a plastových komponentů pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní elektrikář.

Náplň práce:

  • Spolupráce při zavedení nových technologií na montážních linkách
  • Údržba montážních linek a zodpovědnost za jejich technický stav
  • Údržba a obsluha výrobního zařízení závodu
  • Běžná údržba všech elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba výrobního zařízení

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru slaboproud/silnoproud
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Základní znalost pneumatických prvků, obvodů a schémat
  • Znalosti v oblasti senzoriky. (indukční, kapacitní, optické senzory atd.)
  • Orientace v elektrických schématech
  • Diagnostika poruch PLC systémů, editace a modifikace PLC programů SIEMENS (Mitsubishi,Omron) výhodou
  • Diagnostika elektrických poruch pomocí vyhodnocení stavu I/O na PLC výhodou
  • Zálohování a nahrávání PLC programů po změnách a v předepsaných intervalech výhodou
  • Znalost frekvenčních měničů Siemens, Mitsubishi výhodou
  • Znalost MS Office, SW používaný pro odd. Údržby
  • 2 roky praxe v oboru – výrobní závod

Nabízíme:

  • Práce na HPP, směnný provoz, krátký/dlouhý týden
  • Plný úvazek
  • Náborový příspěvek 20 000 kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příplatek za pravidelnou docházku, příplatek za směnnost
  • Po prvním roce 25 dní dovolené
  • Závodní stravování za 27 kč
  • Soukromé parkoviště, poblíž MHD
  • Místo výkonu práce: Mošnov
  • Možnosti nástupu: ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Mošnov,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Energetika

Profese: elektrikář, elektromontér, elektrotechnik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování