Typ nabídky

Minimální mzda

Provozně-technický ředitel (80-90.000 Kč)

referenční číslo: 39265 | aktuálnost: 16.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste srdcem i duší technický typ? Považujete se za rozeného manažera a máte potřebnou praxi? Komunikujete perfektně anglicky nebo německy? Ano? Tak to není nad čím váhat! Zúčastněte se výběrového řízení na pozici:

PROVOZNĚ-TECHNICKÝ ŘEDITEL (80-90.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení týmu procesní inženýrů a údržby
  • Vedení a motivace pracovníků, nastavování cílů a odpovědnost za jejich plnění
  • Organizace a koordinace zakázek ve výrobě
  • Zodpovědnost za kvalitu výroby a dodržování výrobních procesů
  • Reportování vedení společnosti

Požadujeme

  • 3 roky praxe na vedoucí pozici ve výrobní společnosti
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Ekonomické smýšlení a orientace na výsledek
  • Výhodou budou znalosti výrobních technologií a procesů

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Home office
  • Závodní stravování
  • Sick days
  • Jazykové kurzy
  • Lokalitu: Kadaň

Mzda: 80 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Automobilový průmysl