Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový vedoucí štíhlé výroby (LEAN)

referenční číslo: 43999 | aktuálnost: 01.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti se zaváděním procesů lean ve výrobě či logistice? Technické myšlení a proaktivita je vám vlastní? Pak možná hledáme právě vás. Čeká vás bohatý odměňovací systém včetně široké škály benefitů a mnoho dalšího!
Řízení a implementace projektů z mateřské odnože firmy Zavádění procesů LEAN do logistiky a výroby Koordinace projektů tak, aby se zvýšila efektivita výroby Denní komunikace v anglickém jazyce Transfer výrobních procesů z mateřské společnosti

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru Zkušenosti s lean procesy Technické myšlení, proaktivita, samostatnost Angličtina na komunikativní úrovni Řidičský průkaz B

Nabízíme

Dovolená 5 týdnů Příspěvek na penzijní připojištění Cafeterie systém Měsíční/roční prémie Poukázky Flexi pass Slevy na elektro Zvýhodněný mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl