Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový vedoucí (elektro projekty)

referenční číslo: 42438 | aktuálnost: 28.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte praxi jako vedoucí v oboru elektro? Hledáte zajímavou práci na různých projektech v rámci Jihomoravského kraje? Chcete pracovat v české firmě a mít fajn rozumného šéfa? Společnost se specializuje na stavebně-montážní práce v oblasti energetiky průmyslových staveb, občanských budov, výrobních závodů nebo veřejných osvětlení.
- Vedení, koordinace staveb. - Odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů, koordinace a kontrola práce pracovníků stavby. - Dodržování a kontrola BOZP, PO. - Řízení a kontrola subdodavatelů.

Požadujeme

- Předchozí praxe na podobné pozici.
- Vzdělání v oboru a platná elektro vyhláška.
- Řidičák sk. B.

Nabízíme

- Zajímavou práci na různých projektech v rámci Jihomoravského kraje. - Flexibilní pracovní dobu. - Služební auto i k soukromým účelům. - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na jídlo.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Stavebnictví, projekce, architektura