Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový Technolog-kabelové svazky

referenční číslo: 45591 | aktuálnost: 20.11.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti se zaváděním nových technologií a produktů ve výrobě? Koordinace projektových týmů Vám není cizí? Jste samostatná osoba a máte tah na branku? Chcete se dále vzdělávat a profesně růst? Máte zájem pracovat v mezinárodní společnosti a při své práci využívat i cizí jazyk?

Pak mi pošlete svůj životopis!

Společnost zabývající se výrobou kabelové konfekce, obráběním na CNC strojích, lisováním plastových součástek a kompletací mechatronických komponent hledá nového kolegu na pozici: Projektový Technolog do divize kabelových svazků.

Tvorba cenových nabídek pro nové projekty. Zajišťování nových projektů a specifikace materiálových vstupů. Příprava, realizace a vyhodnocení ověřovací série, vzorkování nového výrobku. Zlepšování výrobních procesů a produktů. Účast na technických jednáních včetně komunikace v anglickém jazyce. Organizování technologické přípravy sériové výroby.

Požadujeme

SŠ/Vš vzdělání technického směru-obor elektro nebo strojírenství AJ: aktivně - komunikace s kolegy ze zahraničí znalost výroby kabelových svazků - výhodou

Nabízíme

práci ve stabilním týmu kompletní zaškolení flexibilní pracovní dobu 5 týdnů volna 2 sick days jazykové kurzy dotované stravování příspěvek na penzijko odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Ostatní