Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový specialista (35-45.000 Kč)

referenční číslo: 37537 | aktuálnost: 24.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vysokoškolské ekonomické vzdělání a angličtinu na komunikativní úrovni? Chcete pracovat v mezinárodním prostředí a už máte nějakou praxi z oblasti controllingu? Tak to hledáme právě tebe!

Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici PROJEKTOVÝ SPECIALISTA (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Správa zahraničních projektů
  • Kooperace s daňovými poradci
  • Zajištění problematiky DPH u projektů
  • Kooperace pří účetních závěrkách v rámci projektů
  • Příprava budgetů, aktualizace forecastu
  • Kooperace při auditech

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrá znalost účetníctví a orientace v problematice daní
  • Pokročilá znalost Excelu
  • Praxe v oblasti controllingu nebo daní velkou výhodou
  • Schopnost analytického myšlení

Nabízíme

  • Stabilní práce v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na sport a vzdělání
  • Místo výkonu práce: 5 km od Hodonína
  • Nástup možný ihned

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika