Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer ve strojírenství - i absolventi

referenční číslo: 45529 | aktuálnost: 26.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do naší moderní strojírenské výroby hledáme posilu v podobě projekťáka, který se postará o vedení výrobních projektů. Pozice se přizpůsobí vám - pokud už máte něco za sebou, rádi vám dáme větší prostor a volnější ruku a pakliže jste právě udělali státnice, dostanete od nás naprostou podporu a prostor k rozvoji. Ideální výkop kariéry třeba pro absolventa/absolventku VUT FSI či VŠB TUO.
Vedení projektů od zakázky přes předání do výroby Práce s CAD software Komunikace napříč týmy

Požadujeme

VŠ/VOŠ strojírenství AJ alespoň B1 Základní znalost CAD software (AutoCAD apod.)

Nabízíme

Velmi dobrá mzda 13. plat Bonusy ke mzdě 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba Příspěvky na stravování Příspěvek na životní pojištění Práce v moderní strojírenské firmě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management