Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový Manažer – SW vývoj (projekty pro státní správu)

referenční číslo: 43476 | aktuálnost: 13.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušený projektový manažer v oblasti softwarového vývoje, a máte některý z těchto certifikátů: Prince2, PMP či IPMA? Pak jste pro nás ideální kandidát. Hledáme posilu do týmu, který ma na starost projekty v oblasti vývoje software pro státní správu.
Klíčouvou náplní práce je samozřejmě vedení a plánování projektů: budete mít na starost dodržování termínů, budget, report výsledků i kvalitu odvedené práce. Další důležitou částí je i proaktivní komunikace s vývojáři, s business partnery a kolegy v týmu. Součástí práce jsou i schůzky s klienty (v Praze), kteří zde zastupují orgány státní správy.

Požadujeme

Vzhledem ke komplexitě pozice hledáme člověka s min. 3 lety zkušeností s projektovým managementem v oblasti SW vývoje. Pokud máte některý z project management certifikátů (Prince2, PMP, IPMA..) tak budete mít velkou výhodu. Řidičský průkaz sk. B, angličtina stačí na úrovni čtení dokumentace.

Nabízíme

Širokou škálu školení a důraz na profesní i mimoprofesní růst. Práci v moderních kancelářích v Brně či v Praze a možnost spolupráce z domova. Široký balíček benefitů jako jsou: 5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy atd.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby