Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer / stavbyvedoucí s autorizací

referenční číslo: 1622659175 | aktuálnost: 24.06.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která staví a rekonstruuje rodinné domy a byty, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici stavbyvedoucího / projektového manažera s autorizací.

Náplň práce:

  • Vedení stavby
  • Řízení projektu ve všech jeho fázích
  • Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu
  • Koordinace činnosti subdodavatelů
  • Kontrola nákladů a výnosu svěřených projektů
  • Odpovědnost za řízení stavby a její dokončení v termínu
  • Analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu
  • Řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu
  • Dodržení požadované kvality a bezpečnosti práce
  • Samostatnost a schopnost nalézt vhodné řešení
  • Preciznost, spolehlivost a iniciativu
  • Technické myšlení
  • Organizační a komunikační schopnosti

Požadujeme:

  • Autorizaci v oboru pozemní stavitelství
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • Zkušenosti s řízením lidí a subdodavatelů
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Zájem o obor stavitelství
  • Znalost práce v MS Excel, Word
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, týmového hráče
  • Ochota přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí
  • ŘP sk. B. – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Účast na zajímavých projektech
  • Možnost růstu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Práci v příjemném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook a mobilní telefon
  • Služební automobil
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita: Praha 2

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: project manager, stavbyvedoucí, technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů