Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer – Geodézie

referenční číslo: 1612410600 | aktuálnost: 20.04.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je autorizovaným prodejcem a servisním střediskem švýcarských přístrojů značky Leica Geosystems AG, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer – geodézie.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Dohled nad včasnou a správnou realizací zakázky z pohledu kvality a dohodnutých termínů
  • Efektivní organizování vlastní práce i práce podřízených zaměstnanců

POŽADUJEME:

  • Vzdělání v stavebním oboru
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • Úspěšnou praxi v geodézii – velkou výhodou
  • Znalost laserové skenování – výhodou
  • Samostatnost v rozhodování a schopnost přijmout odpovědnost
  • Schopnost vést menší kolektiv
  • Schopnost porozumět potřebám zákazníka
  • Znalost práce na PC a ochotu dál se vzdělávat v oblasti využití moderních technologií a SW

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí české společnosti s téměř 30 – letou zkušeností na trhu
  • Dlouhodobou perspektivu s možností profesního i osobního růstu
  • Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy dle prac. výkonů)
  • Možnost dostat se do míst, kam se běžně nepodíváte (zahraničí)
  • Pololetní a roční odměny dle vlastních výkonů
  • Stravenkový paušál
  • Až 6 týdnů dovolené
  • Další odměny dle odpracovaných let (každých 5 letech)
  • Notebook, telefon i pro soukromé účely
  • Firemní vůz pro pracovní účely, u zkušenějších kolegů i pro soukromé účely
  • Firmou hrazené odborné vzdělávání
  • Pestrou pracovní náplň – různorodé zakázky
  • Práci s nejmodernější technikou LEICA
  • Ideální příležitost pro získání dalších zkušeností v oblastech laserového skenování a fotogrammetrie
  • Podílení se na procesu získávání a zpracování dat pomocí bezpilotní technologie
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Přátelský kolektiv kolegů
  • Teambuildingy, firemní a sportovní akce
  • Nástup: Ihned nebo dohodou
  • Místo pracoviště: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: geodet/zeměměřič, project manager, projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů