Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer digitalizace - atraktivní mzda!

referenční číslo: 48571 | aktuálnost: 30.09.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Projektový manažer digitalizace - atraktivní mzda!

Náplň práce

Hledáme vášnivého a zkušeného profesionála, který bude hrát klíčovou roli ve firmě. Budete usilovat o digitalizaci a transformaci. Pokud máte vášeň pro technologii, zkušenosti s řízením projektů a chcete být součástí týmu, pak jste tím pravým člověkem, kterého hledáme.
Řízení projektů digitalizace výroby Implementace nového softwaru pro monitorování procesů Optimalizace informačního systému

Požadujeme

VŠ/SŠ v technickém oboru Zkušenosti z výroby AJ na komunikativní úrovni Samostatnost, drive a komunikativnost

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba (7,5 hodinová směna) s možností nastavení rozvrhu podle vašich potřeb Stravenkový paušál 2 sick days 5 týdnů dovolené Cafeteria systém pro individuální výběr benefitů dle vašich preferencí Kvartální odměny za dosažení výsledků Příspěvky na penzijní připojištění pro vaši finanční stabilitu Zvýhodněný telefonní tarif, který může využívat i vaše rodina Zdarma káva nebo čaj pro povzbuzení během pracovního dne Zajištěné parkování včetně možnosti parkování vašeho vlastního vozu Výborná dostupnost do zaměstnání (veřejná doprava, auto)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek