Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manager pro dopravníky a zakladače

referenční číslo: 1606405989 | aktuálnost: 03.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je evropským lídrem v instalaci regálových systémů po celém světe, hledáme vhodného kandidáta na pozici na pozici Projektový manager pro dopravníky a zakladače.

Pracovní náplň:

  • Příprava projektů včetně indikace potřebných zdrojů
  • Dozor nad montáží mechanických dopravníků, jejich částí a výtahů v regálových systémech
  • Vytvoření a následné vedení týmu cca 15 mechaniků
  • Koordinace pracovní činnost pracovníků ve spolupráci s vedením stavby
  • Příprava pracovních/ technologických postupů a následné proškolování týmu mechaniků
  • Odpovědnost za kompletní předání realizace zakázky zákazníkovi

Požadujeme:

  • Manažerské dovednosti
  • Zkušenost s technologiemi dopravníkové techniky a regálových zakladačů
  • Vzdělání v oboru strojírenském, min. SŠ
  • Znalost práce na PC (Office 365, DVG, AutoCad, Outlook)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota cestovat za prací do zahraničí cca jednou za dva týdny
  • Znalost německého jazyka (preferujeme) a anglického jazyka

Nabízíme:

  • Zaučení a další školení pro další rozvoj a profesní růst
  • Služební vůz s možností použití i k soukromým účelům
  • Roční bonusy
  • 4 týdny dovolené + 5 sick days
  • Restaurace s kavárnou přímo v budově kanceláři
  • Firemní dětská skupina pro děti od 2 do 4 let přímo v budově kanceláří
  • Teambuildingy, firemní akce (např. Family day, sportovní hry nebo třeba grilovačka s kolegy na terase)
  • Občerstvení a káva na pracovišti
  • Příspěvky na relaxaci a dovolenou
  • Možnost částečného HO - po zaškolení
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Reality, Strojírenství, Management

Profese: project manager, technický ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce