Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový Manager

referenční číslo: 45419 | aktuálnost: 19.08.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti? Zajímala by vás oblast elektrotechniky? Chcete pracovat pro stabilní společnost, která je špičkou ve svém oboru?

Pokud ano, zašlete nám Váš životopis a staňte se součástí týmu na pozici: Projektový manager - oblast: desky plošných spojů, elektronických strojů a přístrojů a elektronických zařízení.
budete zodpovědní za technické řízení projektů, budete technická tvář firmy k zákazníkovi čeká vás technická komunikace se zákazníky, budete poskytovat technickou podporu zákazníkovi (design, koordinace) budete spolupracovat při definování a nastavení techn. rozvoje součástí vaší práce bude práce s dokumenty a manuály, souvisejícími s projekty při své práci se neobejdete bez spolupráce s dalšími odděleními ve firmě spolupráce s technickými týmy v rámci skupiny

Požadujeme

USO/VŠ vzdělání – elektrotechnické-výhodou praxi v procesním inženýrství, automatizaci nebo technologických projektech vítána Angličtina – technická na komunikační úrovní Proaktivní přístup a chuť se učit, zájem o obor

Nabízíme

práci ve stabilním týmu kompletní zaškolení flexibilní pracovní dobu 5 týdnů volna 2 sick days jazykové kurzy dotované stravování příspěvek na penzijko možnost home officu-po zaučení a domluvě odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Tvůrčí práce, kultura, umění, Věda a výzkum