Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový/á specialista/ka

referenční číslo: 1611034645 | aktuálnost: 17.03.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, jeden z ústavů AV ČR, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Projektového specialisty/ky.

Náplň práce:

  • Monitoring výzev, analýza a možnosti potenciálního zapojení ústavu
  • Komunikace s poskytovateli dotací v ČR i v zahraničí (především EU), aktivní účast na informačních seminářích k vypisovaným výzvám a ke správě grantové agendy
  • Analýza zadávacích dokumentací poskytovatelů
  • Informační podpora kolegů
  • Spolupráce s navrhovateli projektů
  • Zajištění metodické podpory při zpracování projektových žádostí, pomoc při psaní částí textů žádostí, kompletace samotných žádostí včetně všech podpůrných dokumentů (ve spolupráci s dalšími zaměstnanci)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk, psaná i mluvená forma na vynikající úrovni – komunikace s evropskými institucemi
  • Základní orientace v prostředí vědy a výzkumu
  • Zkušenosti s administrací a projektovým managementem a/nebo s přípravou grantových či dotačních žádostí jsou výhodou
  • Komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Flexibilita, pozitivní a proaktivní přístup k práci
  • Ochota se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • Platové zařazení dle zkušeností a výkonu
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (3 dny)
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Podpora při vzdělávání a rozšiřování znalostí v oboru, jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba, možnost Home Office dle dohody
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 6 – Lysolaje

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Věda a výzkum, Management, Zemědělství, lesnictví

Profese: project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce