Typ nabídky

Minimální mzda

PROJEKTANTI různého zaměření - flexibilní pracovní doba, rozmanité projekty

referenční číslo: 42798 | aktuálnost: 31.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušený/á projektant/ka s prokazatelnou praxí hledající novou pracovní příležitost? Máte autorizaci ČKAIT nebo alespoň zkušenosti na takové úrovni, abyste se o ni mohl/a ucházet? Pokud ano, mohla by vás tato nabídka oslovit. Hledáme projektanty s tímto zaměřením: pozemní stavby elektro - silnoproud elektro - slaboproud statika se zaměřením na betonové konstrukce měření a regulace
vytváření návrhů, výkresové dokumentace pro územní či stavební řízení a dokumentace pro provádění staveb zpracování projektové dokumentace účast na zakázkách různého rozsahu (průmyslové areály, strojírenské objekty, občanské stavby apod.)

Požadujeme

VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru prokazatelná praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky orientace v technické dokumentaci znalost práce v programu AutoCAD, případně Revit a EPLAN autorizace ČKAIT - velkou výhodou

Nabízíme

zaměstnavatele, který má dlouholetou tradici a podílí se na zajímavých projektech motivační finanční ohodnocení dlouhodobou spolupráci prostor pro další vzdělávání a osobní rozvoj 5 týdnů dovolené + sick days stravenky občasná možnost práce na home office flexibilní pracovní dobu přátelský kolektiv, který vás vždy podpoří
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura