Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant Vytápění/Chlazení

referenční číslo: 1610811490 | aktuálnost: 06.04.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, projekční společnost s dlouholetou tradicí na trhu v oblasti navrhování staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant TZB – Vytápění/Chlazení.

Pracovní náplň:

  • Navrhování koncepce a zařízení techniky prostředí uvedené specializace a s tím spojené vypracování projektové dokumentace (studie, územní rozhodnutí, stavební povolení, dokumentace pro provedení stavby, 3D model technického systému, BIM)
  • Tvůrčí práce při navrhování technických systémů a řešení techniky prostředí staveb od malých až po velké objekty (např. památkové, historické, bytové, komerční, rekreační, dopravní, zdravotnické, vzdělávací objekty ale i objekty technologické, speciální nebo armádní, novostavby, přístavby i rekonstrukce)
  • Provádění autorského dozoru projektanta
  • Konzultační činnost při projednávání technických záležitostí

Požadavky:

  • SŠ/VŠ nejlépe v oboru techniky prostředí nebo technických zařízení budov
  • Praxe výhodou, ale je vítán i absolvent se zájmem o profesi
  • Znalost práce v programech AutoCAD, MS Office (Excel, Word) - schopnost práce s textovým, tabulkovým a grafickým vektorovým programem ve 2D i ve 3D a dalšími specializovanými programy
  • Základní znalost BIM (výhodou)
  • Autorizace ČKAIT v oboru TZB (výhodou)
  • Znalost AJ výhodou
  • Pečlivost, spolehlivost, technické zaměření

Nabízíme:

  • Nabízíme možnost práce v renomované společnosti s letitou tradicí pod vedením zkušených architektů a projektantů
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Vysoký příspěvek na penzijní/kapitálové připojištění po zkušební době
  • Příspěvky na stravování + stravování v objektu
  • Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy AJ, NJ)
  • Dobrá dopravní dostupnost
  • Výborný kolektiv a neformální pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce na homeoffice
  • Možnost využití podnikové chaty v Krkonoších
  • Firemní akce – výroční akce, vánoční večírek, sportovní den
  • Lokalita Praha 6 Bubeneč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality, Technika, elektrotechnika

Profese: project manager, projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce