Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant - stavebnictví, 30 - 60 000 Kč, Benešovsko

referenční číslo: 6422a8a35bc075fc640a937a | aktuálnost: 05.06.2023

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:

Pro našeho klienta, stabilní a rostoucí stavební společnost na Benešovsku, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici projektanta / ky.

Kromě zajímavého mzdového ohodnocení nabízíme především stabilní a zajímavou práci ve velmi dobrém pracovním týmu, a možnost velmi zajímavého profesního a odborného růstu v rámci společnosti.

U této pracovní pozice je chuť a připravenost učit se důležitější, než délka dosavadní praxe.

Co budete dělat ?

- zpracovávat dílčí výkresy projektů

- připravovat dokumenty k projektům

- komunikovat s klienty

- spolupracovat s ostatními kolegy

Uvítáme:

- chuť pracovat na této pracovní pozici a ochotu a chuť učit se

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru stavebnictví

- zkušenosti s programem AutoCAD

- ŘP sk B - aktivní řidič

- znalost práce na PC - MS Office

- samostatnost, flexibilitu a zodpovědnost

- nástup možný ihned, nebo dle dohody

Co Vám můžeme nabídnout ?

trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, zavedené a rostoucí společnosti na Benešovsku

realizaci zajímavých stavebních a technických projektů = možnost velmi zajímavého profesního a osobního růstu

- velmi dobrý a přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených

- mzdové ohodnocení - FIX 30 - 60 000 Kč (dle zkušeností a praxe) + odměny

- 5 týdnů dovolené, notebook, služební telefon

 Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení