Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant - silnic/železnic (35-45.000 Kč)

referenční číslo: 30360 | aktuálnost: 02.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání stavebního zaměření a máte praxi v projektování dopravních staveb?
Chcete se zdokonalovat v týmu zkušených nadšenců v tomto jedinečném oboru? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Ryze česká společnost hledá kolegu na pozici:

PROJEKTANT - SILNIC/ŽELEZNIC (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Projektování stavebních projektů v oblasti dopravních staveb
  • Vedení příslušné projektové a technické dokumentace
  • Inženýrská činnost (jednání s orgány státní správy, vyřízení ohlášení stavby, vyřízení stavebního povolení atd.)
  • Účast při jednáních s účastníky výstavby, kooperace s ostatními profesními středisky společnosti, komunikace s obchodními partnery.
  • Zaměření jak na silniční dopravní stavby, tak stavby železniční (koleje)

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání i bez praxe
  • Znalosti, a ideálně i zálibu, v projektování dopravních staveb (AutoCAD, výhodou je, když jste se setkali i s programy RailCAD)
  • Znalost MS Office
  • Týmového hráče, samostatnost
  • Chuť odborně růst
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní ryze české společnosti
  • Finanční měsíční a roční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Bohatý systém benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Pružná pracovní doba
  • V případě potřeby práce na HomeOffice
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura