Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant pozemních staveb - senior (35-68.000 Kč)

referenční číslo: 39226 | aktuálnost: 04.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vzdělání stavebního zaměření a autorizaci v oboru pozemních staveb? Jsi zkušený projektant a máš zájem o vedení velkých zakázek? Pak neváhej odpovědět, jedinečná nabídka práce je tady!

Ryze česká společnost hledá nového kolegu na pozici:

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - SENIOR (35-68.000 Kč)

Náplň práce

  • Předprojektová a projektová příprava staveb
  • Koordinace projektů, komunikace s investory
  • Zpracování projektové dokumentace
  • Konzultace s investory, účasti na poradách

Požadujeme

  • Praxi na pozici projektanta + autorizaci
  • SŠ / VŠ ve stavebním oboru
  • Znalost AutoCAD / BIM
  • Perfektní znalost českého jazyka

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Kafeterie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Telefon a notebook
  • Zvýhodněné podmínky u mobilního operátora
  • Motivační bonusy a příplatky
  • Vzdělávací a odborné kurzy
  • Možnost částečného Home Office
  • Lokalitu: Brno

Mzda: 35 000 - 68 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura