Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant - elektro (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 38534 | aktuálnost: 08.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou školu v elektru? Perfektně se orientujete v programu AutoCad nebo ArchiCad? Máte znalost stavebních zákonů? Zajímá Vás oblast městské hromadné dopravy a zajímáte se o trakční vedení? Chcete vidět výsledky své práce nejen v ČR, ale i jiných zemích různě po světě?

Pak se chopte příležitosti a pošlete mi své CV na pozici:

PROJEKTANT - ELEKTRO (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Navržení technického řešení projektů pro trakční vedení pro oblast MHD
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s ostatními kolegy na oddělení
  • Práce v programu AutoCad

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektro obor - silnoproud výhodou
  • Znalost konstrukčních CAD programů na velmi pokročilé úrovni
  • Znalost stavebních zákonů, případně autorizaci stavebního technika výhodou
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou
  • ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • Stravenky
  • Systém Cafeterie
  • Jazykové kurzy
  • Bonusy
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika