Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant – asistent

referenční číslo: 1605393760 | aktuálnost: 10.12.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, architektonickou a projekční kancelář, která se zabývá realizací administrativních budov přes bytové a sportovní stavby až po design interiéru, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant – asistent.

Možnost i brigádně.

Náplň práce:

  • Pomocné projekční práce v oboru pozemního stavitelství

Požadujeme:

  • Hledáme studenta minimálně 4. ročníku vysoké školy (nejlépe ČVUT, fakulta stavební, obor konstrukce pozemních staveb)
  • Praxi na pozici nevyžadujeme
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • DPP nebo HPP
  • Možné platové ohodnocení až 25 000 Kč (dle docházky) + při dobré výkonnosti a spokojenosti s prací navíc prémie do výše až 5 000 Kč
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 18 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie