Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant- absolventi pozemního stavitelství (30-45.000 Kč)

referenční číslo: 39058 | aktuálnost: 02.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi absolventem pozemního stavitelství a hledáš práci kde získáš potřebnou praxi? Tak se nám ukaž!

Pošli nám svůj životopis a nastartuj svou kariéru:

PROJEKTANT- ABSOLVENTI POZEMNÍHO STAVITELSTVÍ (30-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Příprava projektové dokumentace
  • Technická příprava zakázek
  • Komunikace s úřady
  • Kontrola projektu

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání v oboru pozemní stavitelství
  • Znalost programu ArchiCAD, Revit
  • Praxe v oboru výhodou, ne podmínkou
  • Ochotu se vzdělávat

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní techniku
  • Bonusy, prémie a benefity
  • Příspěvky na zdraví, kulturu, sport, cestování na vzdělávání
  • Firemní rekreační zařízení
  • Lokalitu: Vysoké Mýto

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura