Typ nabídky

Minimální mzda

Projekťák ve výrobě (až 50 tisíc)

referenční číslo: 42105 | aktuálnost: 13.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho týmu v Hranicích hledáme nového kolegu (či kolegyni), který nám ohlídá chod zakázek ve výrobě. Nezáleží, jestli jste právě vyšli školu, nebo máte již řadu zkušeností. Důležité pro nás je, jestli jste zodpovědní, organizovaní a dokážete ohlídat termíny. Skvěle vás zaplatíme a přidáme celou řadu benefitů.
Vedení a realizace zakázky ve výrobě  Komunikace napříč firmou  Komunikace se zákazníky (občas Aj/Nj)

Požadujeme

Technické vzdělání (SŠ/VŠ) Mírně komunikativní angličtina nebo němčina Praxe je bonus

Nabízíme

Mzdu až 50 tisíc  Bonusy ke mzdě  5 týdnů dovolené  Flexibilní začátek/konec pracovní doby  Závodní jídelnu a obědy zdarma  Skvělou dopravní dostupnost a příspěvky na dopravu  Kariérní růst
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl