Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Programátor PLC | bonusy/pružná pracovní doba

referenční číslo: 50209 | aktuálnost: 04.12.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Programátor PLC | bonusy/pružná pracovní doba

Náplň práce

Pro stabilního zaměstnavatele nově hledám posilu na oddělení elektro údržby. Jako PLC Programátor se budete zabývat svěřenými elektro zařízeními. Pokud máte zkušenosti s PLC, máte platnou elektro vyhlášku §6, hovoříte anglicky, dejte mi o sobě vědět. Ráda se s vámi potkám a probereme detaily. :-)
Pro stabilního zaměstnavatele v Bohumíně nově hledám posilu na oddělení elektro údržby. Jako PLC SPECIALISTA se budete zabývat svěřenými elektro zařízeními a udržovat je v chodu. Pokud máte zkušenosti s PLC, máte platnou elektro vyhlášku §6, hovoříte anglicky, dejte mi o sobě vědět. Ráda se s vámi potkám a probereme detaily. :-)

Požadujeme

Provádění oprav a údržba vyhrazených elektrických zařízení. Spolupráce na instalaci nových zařízení, návrh a vývoj nových technologií Příprava nových zařízení pro nové výrobky (design, koncept)

Nabízíme

min. SŠ Praktická znalost §6 vyhlášky 50/78Sb. Zkušenosti s preventivní údržbou, zaváděním nových technologií do provozu Orientace v problematice řídících systémů PLC
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek