Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor PLC (40-60.000 Kč)

referenční číslo: 39056 | aktuálnost: 13.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený programátor PLC a anglický jazyk není Váš nepřítel? Hledáte změnu zaměstnání, které Vám dá nové možnosti? Nevadí Vám v rámci projektů cestovat nejen po České republice, ale i do celého světa?

Ryze česká společnost rozšiřuje svůj tým programátorů, kterým nabízí stabilní zaměstnání s možností cestování do zemí Latinské Ameriky, Indonésie a dalších destinací.

Přijde Vám nabídka lákavá a chcete se dovědět více informací?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis na pozici:

Náplň práce

  • Programování řídících systémů technologických zařízení
  • Testování a uvedení zařízení/řídícího modulu do provozu
  • Zpracování technické dokumentace
  • Cestování po ČR i do zahraničí (Latinská Amerika, Indonésie)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru automatizace/informační technologie
  • Zkušenosti s programováním PLC
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost technologií a systémů ABB, Siemens a dalších
  • Ochota cestovat – řidičský průkaz sk. B – výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stabilního zaměstnavatele s možností seberealizace
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí
  • Možnost cestování do zahraničí
  • Příspěvky na stavování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Jazykové kurzy a možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Strojírenství