Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor .NET Core/C#

referenční číslo: 1606585549 | aktuálnost: 03.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na chytrá automatizovaná platební řešení – od návrhu řešení, vývoje hardware & software, po realizaci, aktualizace, servis a monitoring řešení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor .NET Core/C#.

Náplň práce:

  • vývoj backend desktopového software pro kiosky
  • vývoj API komunikace s hardware a software 3 stran

Požadujeme:

  • znalost .NET Core 3 / C#
  • výbornou znalost OOP a zpracování vláken
  • oriantaci v mikroservisní architektuře
  • střední znalost relačních databází (MS SQL)
  • angličtinu alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a psaní dotazů na helpdesk (B1)
  • Microsoft Azure, GIT, API (REST, ..)
  • online nástroje (Trelo, Toggl, Slack, ..)

Výhodou bude znalost:

  • React / Native
  • HTML 5, JavaScript, CSS3
  • komunikace TCP/IP
  • Linux / Docker

Nabízíme:

  • práce v téměř rodinném kolektivu #nejsmežádnýkorporát
  • spoluráce se zajímavými tuzemskými i mezinárodními klienty, se kterými je radost pracovat
  • možnost absolvovat různá školení, firemní knihovna pro dočerpání znalostí
  • styk se špičkami v oboru z řad konzultantů a dodavatelů (platební hw, banky, biometrie, zámkové systémy, ..)
  • home office (dle zkušeností)
  • lístky do divadel a na různé akce
  • práci na plný úvazek v pěkných kancelářích ve Strašnicích
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • ohodnocení na základě zkušeností
  • místo výkonu práce: Prahu 10 – Strašnice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova