Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Programátor delphi, Microsoft Visual Studio

referenční číslo: 5bbd202aa5ad955e6f259a33 | aktuálnost: 28.03.2024

OBIS s.r.o.

Hledáme programátora v DELPHI (Pascal, RAD studio) se základní znalostí práce s databázemi (SQL - Oracle, MS SQL)

Náplň práce

Hledáme programátora v DELPHI (Pascal, RAD studio) se základní znalostí práce s databázemi (SQL - Oracle, MS SQL) pro vývoj a údržbu informačních systémů pro úřady místní samosprávy. Analytické myšlení, osobní zájem na výsledcích práce a zapálení pro věc. Nabízíme nadstandardní ohodnocení, osobní přístup v malém kolektivu, home office, volnou pracovní dobu a další benefity.

Požadujeme

zodpovědnost, samostatnost, intuitivní přístup, ochota dát do práce něco navíc, práce by měla být koníčkem

Nabízíme

nadstandardní podmínky, home office, variabilní pracovní doba, uplatnění vlastních nápadů a myšlenek a osobní přístup

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 70 000 - 250 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Přátelství 986/19, Praha 22, 104 00

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: databázový specialista, IT analytik, programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Studenty

Zdeněk Kořínek
+420 602 320 630

OBIS s.r.o.