Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor C#, .net - i junior (48-65.000 KČ)

referenční číslo: 37651 | aktuálnost: 26.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novu pracovní výzvu? Umíte jazyk C#? Chcete ve své práci používat angličtinu?

Stabilní společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici:
PROGRAMÁTOR C#, .NET - I JUNIOR (48-65.000 KČ)

Náplň práce

  • Práce na mezinárodních projektech např. do logistiky
  • Práce na webových i desktopových projektech
  • Agilní vývoj
  • Agregace dat

Požadujeme

  • Znalost programovacího jazyka C#, .NET
  • Zkušenost s MS SQL
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni B1
  • Proaktivní přístup

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • HOME OFFICE
  • Stravenkový paušál
  • Penzijko
  • Příspěvek na kulturu a sport
  • Kariérní růst a mnohé další
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 48 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj