Typ nabídky

Minimální mzda

Profík na servis a údržbu i absolvent - od 33.000 KČ

referenční číslo: 44759 | aktuálnost: 26.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste šikovným absolventem technického oboru, či již zkušený automechanik či servisní technik, který se chce domů navracet s čistou hlavou a nevadí mu servisní návštěvy u zákazníků v blízkém kraji? Navíc máte zálibu v opravdových pracovních monstrech, jako jsou těžební a stavební stroje?
Pak se mi představte v životopise, jelikož hledáme posilu do našeho servisního týmu!

Náplň práce

  • Primárně zaměřena na pokrytí požadavků našich zákazníků
  • Práce na opravdu velkých mašinách, preventivní i prediktivní údržba, detekce závad, příprava a zajištění náhradních dílů
  • Práce s klasickým i pneumatickým nářadím
  • Bez praxe - kompletně zaučíme

Požadujeme

  • SOU/SŠ - technického zaměření
  • Vítáme praxi jako servisní technik, automechanik nebo zámečník
  • elektro vyhláška velkým plus
  • Ochotu učit se a zdokonalovat
  • Ochotu trávit pracovní čas na montážích u zákazníků v určeném kraji
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič podmínkou
  • Šikovné ruce, otevřenou mysl, přátelský přístup

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 33.000 Kč - ne na dlouho
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Výkonnostní odměny
  • 25 dnů dovolené
  • Proplácené přesčasy
  • Diety
  • K dispozici plně vybavený služební vůz
  • Zázemí stabilní firmy
  • Propracovaný adaptační program
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Místo výkonu: České Budějovice

Mzda: 33 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl