Typ nabídky

Minimální mzda

Profík na BOZP (50-65.000 Kč)

referenční číslo: 37482 | aktuálnost: 07.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte rádi na pracovišti pořádek? Baví Vás hledat a zkoušet nové nápady na neustálé zlepšování v oblasti BOZP? Toto je velká příležitost, jak se stát součástí firmy v oblasti výroby a přispět tak svými nápady, které můžete realizovat. Nadnárodní výrobní společnost právě hledá kolegu na pozici PROFÍKA NA BOZP (50-65.000 Kč)

Zašlete nám Váš životopis a my se Vám ozveme!

Náplň práce

  • Zajištění odborných činností v oblasti – BOZP, PO, ochrana ŽP
  • Harmonizace legislativy České republiky a požadavků ISO standardů
  • Školení zaměstnanců
  • Vytváření a implementace systémů řízení v daných oblastech
  • Zajištění dodržování předpisů v daných oblastech
  • Provádění pravidelných kontrol
  • Spolupráce na implementaci nápravných opatření
  • Vedení stanovené dokumentace

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (NJ výhodou)
  • Odbornou způsobilost v oblasti PO
  • Odbornou způsobilost pro prevenci rizik
  • ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
  • Znalost problematiky ochrany životního prostředí
  • Znalost legislativy v daných oblastech

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí
  • 1 týden dovolení navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenkový paušál, závodního stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost profesního růstu
  • Finanční odměna za dobré nápady
  • Lokalitu: Chomutov

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha