Typ nabídky

Minimální mzda

Profík do údržby (od 32.000 KČ)

referenční číslo: 39555 | aktuálnost: 10.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zručné pracovníky na údržbu moderních výrobních strojů. Vše Vás naučíme! Pouze denní směna!

Náplň práce

  • Údržba moderních strojů, se kterými je radost pracovat
  • Preventivní údržba a její plánování
  • Diagnostika závad
  • U nás se určitě naučíte něco nového

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání, a to nejlépe technického směru ve strojním oboru
  • Angličtinu tak, abyste si zvládli přečíst návod a na něčem se trochu domluvit
  • Ochotu se učit a posouvat
  • Nebát se moderní technologie

Nabízíme

  • Pouze denní směny
  • 13. mzdu
  • Kafeterie až 7000
  • Příspěvek na dopravu
  • Dostanete pracovní oblečení, o které se Vám každý den postaráme
  • Dotované obědy
  • Místo výkonu práce: 20 km od Litoměřic

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Automobilový průmysl