Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový specialista / data mág (až 60 tisíc)

referenční číslo: 41164 | aktuálnost: 21.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme kolegu, který si pod křídla vezme jeden z našich produktů. Budete mít přehled o tom, co se s produktem děje od vývoje, přes výrobu a po předání zákazníkovi. Vaše práce nebude o dojmech, ale o tvrdých datech a jejich vyhodnocování. Že je to práce přesně pro vás? Paráda – už vám chystáme skvěle placený job a přihazujeme k němu slušný balík benefitů. Pojďte k nám.
Zodpovědnost za konkrétní produkt  Přehled o celém cyklu produktu od vývoje, přes výrobu, po kontakt se zákazníky a reklamace  Práce s daty a jejich vyhodnocování a analýza (Excel)

Požadujeme

Máte VŠ/VOŠ vzdělání v elektro   Umíte pracovat s daty (statistika je velký bonus)  MS Excel ovládáte  Angličtina B2 +

Nabízíme

Mzdu až 60 tisíc (dle zkušeností)   Roční bonus a pravidelný růst mzdy  5 týdnů dovolené + 3 sick day  Flexibilní pracovní doba   Možnost částečného home office  Závodní jídelna a stravenky  Příspěvek na penzijní pojištění  Příspěvek na dopravu  Příspěvek na bydlení v případě relokace Volnočasové aktivity a firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Management